Kaip pirkti

Taisyklės perkantiems e-parduotuvėje www.ornamentai.lt

Prekių užsakymas, apmokėjimas ir pristatymas bei prekių grąžinimas

Jei esate naujas vartotojas, norėdami apsipirkti, galite prisiregistruoti ir apsiperkant kaupti užsakymų sumas, kad gautumėte nuolaidą, arba pirkti kaip svečias.

Norėdami pirkti kaip svečias, surinkite į krepšelį visas Jums reikalingas prekes, paspauskite “UŽSAKYTI”. Atsidariusiame lange lietuviškomis raidėmis suveskite visą reikalingą informaciją, t.y., el. paštą, vardą, pavardę, telefono nr., adresą, miestą ir pašto kodą. Taip pat pasirinkite pristatymo ir mokėjimo būdą ir paspauskite “TĘSTI UŽSAKYMĄ”.


Norėdami prisiregistruoti, pasirinkite mygtuką “REGISTRUOTIS”. Atsidariusiame lange įveskite savo elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir pasirinkite, kad sutinkate su el.parduotuvės taisyklėmis. Tuomet spauskite “REGISTRUOTIS”.


Norėdami pirkti pasirinktą prekę, pasirinkite kiekį ir įdėkite prekę į krepšelį. Krepšelyje galite redaguoti prekės kiekį. Kai baigsite rinkti prekes, spauskite “UŽSAKYTI” ir pasirinkite pristatymo būdą. Pristatymo kaina nurodoma atsižvelgiant į užsakomų prekių svorį.


Užsakymą galite apmokėti iš karto, pasirinkdami savo banką,per Paysera sąsają “bank-link”.Jei neturite galimybės apmokėti iš karto rinkitės mokėjimą bankiniu pavedimu,kurį turite atlikti per 24 val.Į savo el.paštą gausite automatiškai sugeneruotą laišką su nuoroda į PVM sąskaitą-faktūrą (jei negausite sąskaitos apmokėjimui, būtinai susisiekite su parduotuvės administratore info@ornamentai.lt arba tel. +370 630 20570). Taip pat galite prekes užsakyti ir apmokėti atsiimant užsakymą mūsų parduotuvėje. Tokie užsakymai turi būti atsiimti ir apmokėti per 2 darbo dienas , adresu E. Ožeškienės g. 15, Kaunas. Neatvykus per nurodytą laiką , užsakymas yra anuliuojamas. 


Kai tik mokėjimas bus atliktas, prekes išsiųsime, o Jums atsiųsime el.paštu žinutę, kad Jūsų užsakymas išsiųstas.Jei pasirinkote atsiėmimą parduotuvėje,tuomet laukiame Jūsų atvykstant sekančią dieną, nuo užsakymo pateikimo, jei norite atsiimti tą pačią dieną, parašykite mums komentaruose ir mes suruošime Jūsų užsakymą anksčiau.Jūsų užsakytas prekes pristatys Lietuvos paštas, LP Express kurjeris arba jas galėsite pasiimti Omniva terminaluose per 1-3 d.d. nuo apmokėjimo datos.Užsakytas prekes taip pat galite atsiimti ir parduotuvėje adresu – E. Ožeškienės g. 15, Kaune,per 5 kalendorines dienas. tel. +370 630 20570. 

 


Jei užsakymo suma 80.00 Eur ir daugiau – pristatymas nemokamas* visoje Lietuvoje, UAB Ornamentai patys pasirenka per ką siųsti užsakytas prekes. Jei užsakymo suma mažesnė nei 80.00 Eur, pristatymo kaina priklauso nuo užsakytų prekių bendro svorio ir vežėjų paslaugų tarifų. Pristatymas į užsienio valstybes pagal tarptautinių pašto korespondencijos siuntų ir siuntinių siuntimo tarifus (daugiau informacijos – www.post.lt).

Mes rūpinamės gamta, todėl didžiąją dalį gautų popierinių pakuočių prikeliame antram gyvenimui ir jas panaudojame siuntų pakavimui.

Kai akcija skelbiama visoms prekių kategorijoms, nemokamas pristatymas negalioja.

Dėmesio! Esant minusinei temperatūrai, rekomenduojame nesisiųsti skystų produktų (dažų, markerių, lakų, klijų ir kt.), kadangi žema temperatūra gali pakenkti produkto kokybei, o jei siunčiatės stenkitės kuo greičiau pasiimti siuntą iš paštomato, arba siūstis kurjeriu. Užsakydami Jūs prisiimat atsakomybę už šalčio sugadintas prekes. 

Dėmesio! Nuotraukose esančios dažų , popieriaus spalvos gali skirtis nuo realybėje esančių dėl skirtingų ekrano spalvų nustatymų.