Privatumo politika

Duomenų apsauga

UAB Ornamentai, žino ir supranta, kad asmens duomenų apsauga yra svarbi mūsų klientams, todėl įsipareigojame saugoti ir gerbti kiekvieno kliento privatumą ir  jo asmens duomenis. Užtikriname, kad duomenys bus rūpestingai saugojami ir nebus perduoti kitoms įmonėms rinkodaros tikslais. Klientų duomenys yra saugomi spausdintiniuose dokumentuose ir mūsų informacinėse sistemose. Klientų asmens duomenis renkame tam, kad galėtume suteikti prekių pirkimo ir siuntimo paslaugas bei atlikti su jomis susijusius veiksmus, kaip apmokėjimo už prekes mokėtojo identifikavimą, išrašyti PVM sąskaitas faktūras  ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

UAB Ornamentai registruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre, registracijos kodas P7366 ir jai suteiktas asmens duomenų valdytojo statusas.

Jūs galite susipažinti, kokie duomenys yra saugomi apie Jus mūsų informacinėje sistemoje, čia Jūs galėsi ir pateikti prašymą Jūsų norimai informacijai pašalinti: pateikti duomenų peržiūros prašymą


Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Tai mažos apimties tekstiniai duomenų failai, kurie padeda greičiau ir patikimiau pateikti internetinės svetainės turinį taip palengvinant naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai ir jų naudojimas yra visiškai saugus ir jų naudojimas yra įprasta naršymo internetinėse svetainėse praktika.

Kokius slapukus mes naudojame?

Naudojantis mūsų internetine svetaine, mes arba mūsų įgalioti paslaugų tiekėjai gali naudoti slapukus, o juos naudojame šiems tikslams: užtikrinti internetinės svetainės funkcionalumą, internetinės svetainės naudojimosi analizei bei tiksliniam rinkodaros orientavimui.

Mūsų naudojami slapukai:

Ornamentai.lt slapukai

Google analytics

Google Tag Manager

Kaip galiu valdyti slapukų nustatymus?

Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus, taip pasirinksite, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos pašalinti.  Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje arba peržiūrėkite trumpą instrukciją populiariausioms naršyklėms čia: ChromeMozillaEdgeSafariOpera.